Showing all 5 results

Вітаміни для волосся – кращий вибір

Представляємо унікальні скандинавські вітаміни рослинного походження компанії New Nordic.

Вітаміни для волосся Hair Volume

Як і наше тіло, волосся має потребу в поживних речовинах, щоб рости і мати здоровий вигляд. Є кілька причин випадіння волосся, і коли це відбувається з вами, буває складно знайти кращий спосіб для усунення причини. Багато експертів згодні з тим, що не існує універсального засобу для лікування випадіння волосся, і кращий план може включати комбінацію додавання дієтичних добавок, коригування дієти, включаючи в раціон необхідних для волосся вітамінів.

При цьому, якщо Ви застосовуєте тільки зовнішні косметичні засоби для густоти волосся, це не дасть належного результату, оскільки в 90% випадків причина випадання криється всередині. Це може бути нестача вітамінів групи В, мінералів, гормональні розлади і інші проблеми, які можна з'ясувати тільки після здачі ряду аналізів. Якщо ви втрачаєте більше 100-150 волосків в день, зверніться до терапевта, який дасть направлення на основні аналізи, і за їх результатами направить до одного з вузьких фахівців: трихолога, ендокринолога або гінеколога.

Вітаміни для волосся – як довго приймати?

Приймаючи вітаміни для волосся, найбільше питання, яке виникає у кожної жінки: скільки часу потрібно, щоб побачити результати? Багато експертів погоджуються, що для того, щоб побачити дію препарату, може знадобитися від одного до трьох місяців. Це пов'язано з тим, що нестача поживних речовин в організмі заповнюється не моментально.

Волоскові клітини ростуть неймовірно швидко, але, оскільки не є життєво важливою тканиною, будь-який дефіцит, швидше за все, спочатку буде проявлятися саме в надмірному випаданні волосся. Там, де ця проблема є наслідком браку вітамінів або мінералів, полівітаміни для волосся можуть принести велику користь.

Слабкі локони можна описати як мляві, тонкі або ті що випадають. Розщеплені кінці, сильна сухість або надмірна жирність можуть бути ознаками слабкості волосся, в тому числі з-за браку вітамінів. Вітамінний дефіцит може бути викликаний природними змінами, що відбуваються в організмі пов'язані з менопаузою або пологами. Хвороба, неправильне харчування і постійні стреси теж можуть привести до нестачі вітамінів і втрати блиску ваших волосся. Послабити ваші локони може і вплив навколишнього середовища: сонце, солона, хлорована вода або банальне кондиціонування повітря.

Волосся, які випадають від ламкості, це не те ж саме, що звичайна втрата природним чином. Слабкість часто проявляється у вигляді посічених кінчиків, які можуть просуватися по волосяному стрижню все вище і стати головною причиною ламкості.

Але у нас є рішення! Вітаміни для волосся Hair Volume ™ допоможуть зміцнити і захистити волосся.

Вітаміни для волосся – який ефект очікувати?

Замість того, щоб використовувати косметичний, накачаний “нафтохімією”, засіб для блиску волосся, збагачуйте свій організм зсередини. Адже краса починається з середини! Засіб для волосся Hair Volume ™ є натуральним вітамінним комплексом і містить необхідні речовини, які допомагають боротися з випаданням волосся, сприяють їх здоровому росту.

У цих рослинних вітамінах для волосся знаходяться активні речовини, які допомагають зміцнити, потовщити, захистити і відновити волосся, а також живити і захищати нові та існуючі волосяні фолікули.

Наші вітаміни для волосся – основні переваги

Купити засіб по догляду за волоссям Hair Volume ™  що містить комплекс вітамінів – кращий вибір, якщо ви хочете відростити густе і «повне» волосся, а не просто використовувати кошти для маскування проблеми.

Основні переваги засобу по догляду за волоссям Hair Volume ™: допомагає запобігти випаданню, витонченню і ламкості волосся, збільшує їх зростання і обсяг, допомагає захистити волосяні фолікули і сприяє поліпшенню стану шкіри голови. Препарати Hair Volume ™ наповнені поживними речовинами і натуральними вітамінами, які потрібні вашому волоссю.

Вітаміни і засіб для волосся Hair Volume ™ – сприяють збільшенню їх обсягу і зростання, а компанія New Nordic гарантує якість і ефективність. Будьте здорові і красиві!