Умови оплати, доставки і повернення

УМОВИ ОПЛАТИ, ДОСТАВКИ І ПОВЕРНЕННЯ

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ
Оплата здійснюється в гривнях (UAH). Здійснити оплату за товар можна шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок, відкритий в ПриватБанку. Рахунок до оплати з платіжними реквізитами Вам наддасть наш консультант після оформлення замовлення.
Завдяки технологічності Банку і його розвиненої мережі відділень, Вам доступно безліч способів оплати замовлення без додаткових комісій з миттєвим зарахуванням грошей на рахунок:
– перекази зі свого рахунку / картки через системи Приват24;
– поповнення по номеру рахунку через платіжні термінали і каси ПриватБанку;
– перекази через касу або з рахунку, відкритого в іншому банку України (переказ займає 1-3 робочих дні, банк-відправник може стягувати комісію за переказ)

УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка по Україні
1. Можливість отримати Ваше замовлення в пункті видачі однієї з кур’єрських служб, представлених у Вашому місті ( «Нова Пошта», «Укрпошта», тощо). Переваги: більш дешевий варіант доставки, ніж доставка особисто в руки. Гнучкість у виборі часу отримання замовлення (Ви можете отримати замовлення в зручний для Вас час в найближчому до Вас пункті видачі без необхідності очікування візиту кур’єра протягом дня. Вартість доставки в найближчий пункт видачі, наприклад, «Нова Пошта» – від 30 грн. ( тариф може відрізнятися в залежності від ваги / обсягу посилки).
2. Адресна доставка товару (особисто в руки). Співробітник кур’єрської служби доставить замовлені Вами товари в вказаний Вами час, за будь-якогю вказаною Вами адресою (на роботу, додому).
Доставка здійснюється в будні дні з 9:00 до 18:00.
Під час оформлення замовлення Ви можете вказати в коментарі до замовлення особливі побажання і деталями доставки (наприклад, код під’їзду), щоб спростити кур’єру життя і зробити доставку до Вас більш оперативною та приємною.

ДЕ І ЯК МОЖНА ЗРОБИТИ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ?
1. Ви можете повернути замовлення, з поверненням грошових коштів, якщо Вам не підійшов товар, якщо Ваші очікування або уявлення були інші, або ж Ваші потреби в ньому вичерпалися.
В цьому випадку, Вам необхідно повідомити про це менеджера по телефону або електронній пошті, які вказані на сайті, узгодити повернення товару через службу доставки.
Після надходження товару на склад буде проведене повернення грошових коштів у разі, якщо товар прийшов в належній якості і вигляді, як його було відправлено при замовленні (не зірвали пломби, не зірвані бирки, не порвана упаковка і тд.)
У такому випадку всі витрати на комісію і пересилку служби доставки оплачує покупець.
Повернення грошових коштів на рахунок (карту) покупця відбувається після отримання та перевірки товарів. Термін повернення від 1 до 3 робочих днів.

2. Ви можете повернути замовлення, з поверненням коштів, якщо Вам прислали не те, що Ви замовляли, або товар прийшов неналежної якості (зірвані пломби, порвані шви, є серйозні пошкодження упаковки).
В такому випадку вислати фото товару, який Вам прийшов і ми зробимо заміну товару в належному вигляді, або повернемо гроші. У разі приходу пошкодженого товару обов’язково скласти акт в службі перевезення.
Повернення грошових коштів на рахунок (карту) покупця відбувається після отримання та перевірки товарів в термін від 1 до 3 робочих днів.
Повернення проводиться службою доставки.
У такому випадку всі грошові витрати на комісію і пересилку магазин бере на себе.